Jdi na obsah Jdi na menu
 


·Aura je podle psychotroniky, léčitelství, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů.  ·Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. ·Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. ·Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

·Skládá z vrstev.  ·Základní dělení je na nižší tělo, astrální tělo a vyšší tělo. ·Jsou systémy, které rozeznávají jen tyto tři vrstvy, jiné až sedmnáct.  ·Vrstvy se liší frekvencí energie, která je tvoří. ·Nelze si je ale představovat jako slupky cibule, ale spíš jako matrjošky, které jsou plné a větší vždy zasahuje dál, než menší, která je do ní vnořená.

·Je energetická struktura, kterou spoluvytvářejí vnitřní dech,neboli energie Paramátmy, kterou využívá átmá, a vnější dech,přijímaná čakrami a je projevem životních aspektů v energetickém poli.

·Jsou zde přítomny veškeré emoce, myšlenky, představy, zkušenosti i záměry, které člověk má.Základní vlastností energie v auře je pohyb.

·Pokud se energie nehýbe nebo je blokována, může se projevit těla,nebo negativní životní situace jako bolest nebo moc fyzického.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář